Trochę o nas

Firma Eco Inwest powstała w 2005 roku i od początku swojej działalności była nastawiona na działalność związaną z ekologią  Jesteśmy jednym z potencjalnych dostawców biomasy dla energetyki zawodowej w postaci zrębek leśnych, wierzby energetycznej, pelletów i brykietów jak również pozostałości po produktach agro oraz jesteśmy producentem zrębek wędzarniczych dla przemysłu spożywczego.

Drugą istotną branżą dla prężnego rozwoju Firmy jest działalność związana z zaopatrzeniem zakładów pracy, szpitali, kopalń w odzież robocza i sprzęt BHP

Firma nasza przez lata swojej działalności w tej branży zdobyła doświadczenie , wszechstronną wiedzę   oraz zaufanie naszych klientów i obecnie znajduję  się w czołówce firm na rynku krajowym w tej branży.

W trosce o zadowolenie naszych klientów firma dostarcza produkty wyłącznie wysokiej jakości.

Stale poszerza ofertę certyfikowanych produktów do ochrony indywidualnej.

Wykwalifikowany personel zapewnia fachowe , specjalistyczne doradztwo oraz dogłębną analizę zagadnień oraz gwarantuje wyjątkową ofertę dostosowaną do indywidualnych potrzeb naszych partnerów.

Firma Eco-Inwest nieustannie poszerza  zakres swojej działalności aby zapewnić naszym klientom pełny zakres produktów i usług.

Sprawdź naszą ofertę

100

zrealizowanych

Zamówień

100

zadowolonych

Klientów

75

towaru

Na miejscu